VOIP volání a obchodní systém Up123

Nabízíme Vám komplexní softwarové řešení pro efektivní řízení a organizaci Vaší obchodní společnosti. Využijte i Vy této jedinečné příležitosti a objevte velké množství výhod, které svým uživatelům přináší jeden z nejmodernějších obchodních systémů na tuzemském trhu – Up123.

Řekněte sbohem vysokým účtům za telefon
Systém Up123 je především vysoce sofistikovaným VOIP systémem, který svým uživatelům umožňuje oslovovat velké množství zákazníků prostřednictvím telefonní komunikace realizované na bázi internetového přenosu. Uživatel tak získává neomezený prostor pro komunikaci se svými klienty a je navíc osvobozen od poplatků účtovaných telekomunikačními společnostmi.

Pohodlné fakturace a chytrý intranet
Systém Up123 představuje nenahraditelného pomocníka nejen v oblasti komunikace s klienty, ale také v oblasti fakturace a vnitrofiremní organizace. Díky implementaci unikátního kontrolního a distribučního mechanismu je náš systém schopný ověřovat jednotlivé kroky veškerých firemních zakázek a upozorňovat tak na jejich případná zanedbání, čímž značně přispívá k zefektivnění dané obchodní činnosti a prevenci případných nedorozumění.

V případě zájmu o získání většího množství informací ohledně fungování výhodách obchodního systému Up123 nás neváhejte kdykoli kontaktovat na telefonním čísle +420 800 787 800 a domluvit si tak osobní schůzku přímo v sídle naší společnosti. Rádi Vám zde předvedeme jednotlivé funkce tohoto unikátního systému přímo v praxi!