Naše společnost nabízí vytvoření moderních, funkčních a 100% responzivních webových stránek šitých zcela na míru individuálním požadavkům jednotlivých klientů.

Chtěli byste posunout prezentaci Vašeho podnikání na vyšší úroveň? Toužíte po webových stránkách, které by dokonale korespondovaly s nároky a požadavky Vaší firmy? Jsou Vaše dosavadní internetové stránky zastaralé, pomalé a nevyhovující potřebám moderních uživatelů?

Že ano? V tom případě neváhejte a nastartujte své podnikání s nejnovější mikrostránkou od společnosti Microsite CZ, s.r.o.! Naši IT specialisté pro Vás v těsné spolupráci s profesionálními copywritery a grafickým oddělením navrhnou unikátní, svižné a plně optimalizované internetové stránky, které si dozajista zamilujete.

Zaostřeno na objem:
Nenechte si již nadále proklouzávat potenciální klienty mezi prsty a zaměřte svou pozornost na efektivní propagaci svých služeb! Naši copywriteři Vám s tím prostřednictvím implementace důmyslného systému klíčových slov a hesel do textového obsahu Vašich webových stránek (neboli SEO) velice rádi pomohou.

Jistě si nyní říkáte: „Co vlastně znamená „SEO“ a jak přesně mi to při propagaci mých stránek pomůže?“

Odpověď je jednoduchá: Velké internetové vyhledávače, jako například Google.com nebo Seznam.cz, preferují při zobrazování výsledků vyhledávání právě ty webové stránky, které jsou bohaté na unikátně zpracovaný text, obsahují klíčová slova a zároveň splňují veškerá kritéria pro uživatelsky přívětivé internetové stránky. Postarat se o to, aby nově vytvořené stránky odpovídaly výše zmíněným požadavkům a získaly tak co možná nejlepší search rating, je pak záležitostí pro specialisty na SEO, což je anglická zkratka, která v českém překladu znamená optimalizace pro internetové vyhledávače.

Shrňme si nyní ještě jednou velké množství výhod, které s sebou přináší mikrostránky od společnosti Microsite CZ, s.r.o.:

  • Zprostředkování profesionálního webhostingu
  • Naprogramování webových stránek
  • Unikátní grafické zpracování
  • 100% optimalizace pro mobilní telefony a tablety
  • Vytvoření profesionálního textového obsahu
  • Plná optimalizace pro internetové vyhledávače

A samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že se po celou dobu využívání této služby nebudete muset absolutně o nic starat. Společně s profesionálně zpracovanou mikrostránkou totiž získáte i komplexní servisní péči našeho IT oddělení a přímý přístup k uživatelsky přívětivému administrativnímu rozhraní, jehož prostřednictvím budete moci informace na svých mikrostránkách snadno aktualizovat přímo z pohodlí Vašeho domova.