Nastartujte své podnikání s internetovou reklamní kampaní od společnosti Microsite CZ, s.r.o. a oslovte tak široké spektrum potenciálních zákazníků ve Vašem okolí!

Toužíte po výrazném zvýšení návštěvnosti Vašich webových stránek? Nevíte si rady se získáváním nových zákazníků? Hledáte levnou a přesto efektivní formu prezentace Vašeho podnikání?

V tom případě neváhejte a objevte kouzlo cílené internetové reklamy v režii naší společnosti!
Naši marketingoví specialisté pro Vás ve spolupráci s celosvětovým systémem Google AdWords zajistí umístění výrazných reklamních sdělení nejen v prostředí internetového vyhledávače Google, ale také v rámcivybraných internetových stránek, jež svým obsahem cílí právě na ty uživatele, kteří jsou pro Vaši reklamní kampaň nejvíce relevantní.

Jak to vlastně funguje?
Oproti klasické a mnohdy velmi nákladné reklamě fungující na principu PUSH (televizní reklama, billboard, letáky apod.) je reklamní kampaň vedená v prostředí internetového vyhledávače a vybraných internetových stránek mnohem efektivnější a nesrovnatelně levnější. Je tomu tak především z následujících důvodů:

  • Cílená internetová reklama uživatelům nevnucuje pro ně nezajímavé produkty.
  • Díky důmyslnému systému klíčových slov a hesel se uživatelům prezentuje pouze takový typ zboží či služeb, o který v dané chvíli projevují aktivní zájem.
  • Z toho důvodu jsou uživatelé reklamou přitahováni a její přítomnost v mnoha ohledech oceňují.

Inzerujte lokálně i celosvětově
Princip cílené internetové reklamy nám díky všudypřítomným moderním technologiím umožňuje oslovit uživatele v konkrétních zemích, regionech, městech či dokonce městských částech a jednotlivých ulicích. Záleží jen na Vás, v jaké oblasti budete své služby propagovat.

Oslovte pouze relevantní uživatele
Ve spolupráci s naším marketingovým oddělením navrhneme reklamní sdělení obsahující relevantní klíčová slova, a oslovíme tak pouze ty zákazníky, kteří o Vaše zboží či služby projevují aktivní zájem.

Mějte neustálý přehled
V průběhu realizace Vaší reklamní kampaně Vám bude neustále k dispozici náš IT tým, který Vám bude v pravidelných intervalech zasílat detailní statistiky a sumarizace týkající se dosavadního výkonu a úspěšnosti Vaší online inzerce.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a sjednejte si osobní informační schůzku přímo v sídle naší společnosti!

Nechce se Vám s námi mluvit osobně? Naši telefonní operátoři Vám velice rádi poskytnou veškeré potřebné informace na telefonním čísle: 220 515 730.