Intranet a monitoring internetu

Intranet od Axoll – bezkonkurenční řešení pro Vaši společnost

Axoll je ojedinělý produkt na trhu, který umožňuje efektivní monitoring zaměstnanců a zároveň firmám poskytuje vysoce funkční intranet. Toužíte zkvalitnit práci Vaší společnosti a zároveň mít jistotu, že opravdu využíváte všechny schopnosti Vašich zaměstnanců? S Axollem to není problém.
V přehledných grafech můžete sledovat, co Vaši zaměstnanci dělají během pracovní doby. Zkrátíte tím čas, který tráví jinými činnostmi, než plněním zadaných úkolů. Axoll zároveň nabízí propracovaný systém interní komunikace a mnoho originálních aplikací, které Vaše zaměstnance motivují a usnadní jim jejich práci.

Axoll je kompletně online a hodí se proto do každého pracoviště. Stačí zapojit Axoll hardware a systém je nainstalován a plně připraven k provozu. Díky tomuto revolučnímu řešení se vyhnete jakýmkoli zásahům do firemních počítačů a naopak posílíte bezpečnost Vaší počítačové sítě.

Proč Axoll?

Každý zaměstnanec dnes tráví velkou část pracovní doby na internetu, protože je nezbytný pro jeho práci. Komunikace s klienty, vyhledávání informací i vnitrofiremní komunikace je bez internetu těžko přestavitelná. Zároveň internet tvoří přirozený prostor pro relaxaci během náročného pracovního dne. Tohoto relaxačního času však nesmí být příliš mnoho, jinak zaměstnavatel zbytečně utrácí peníze za větší množství zaměstnanců, než potřebuje.
Pro zaměstnavatele je důležité si uvědomit, že platit zaměstnance, kteří nemají dostatečné pracovní nasazení, je kontraproduktivní. Monitorovací systém Axoll Vám pomůže u Vašich zaměstnanců eliminovat zbytečné plýtvání časem během pracovní doby. Pomáhá poznat pracovní nadšení jednotlivců a umožňuje zvýšit jejich motivaci k práci. Navíc Vám umožní zadávat zaměstnancům práci přesně podle jejich možností, a to v reálném čase.

V případě zájmu o získání více informací o interním monitorovacím systému Axoll navštivte prosím oficiální web www.axoll.cz, děkujeme.